Gürmel GYO
Gürmel GYO
Ana Sayfa KENTSEL DÖNÜŞÜM 1 Aralık 2017 1 Görüntüleme

Bayrampaşa kentsel dönüşüm projesi için görüşme randevusu nasıl alınır?

Gürmel GYO
Gürmel GYO

2 bin 400 konut ve 130 iş yerinden oluşacak olan İBB Bayrampaşa kentsel dönüşüm projesi için görüşme randevuları online olarak alnıyor. İBB Bayrampaşa kentsel dönüşüm projesi görüşme randevusu almak için randevu.ibbbayrampasadonusum.istanbul web sitesinden sıra numarası almanız gerekiyor.

Kiptaş tarafından inşa edilen Bayrampaşa kentsel dönüşüm projesinde üretilen konutların tamamı kentsel dönüşüm için kullanılacak. Farklı büyüklüklerde 33 farklı daire planı ve 1+1, 2+1, 3+1 açık-kapalı mutfak seçenekleri ile hazırlanan Bayrampaşa kentsel dönüşüm projesi 9 veya 12 katlı olacak şekilde 2 blok tipini kademeli mimari sistemiyle sunacak.

Her daireye bir otopark alanının verileceği Bayrampaşa kentsel dönüşüm projesinde çarşı caddesi, cami, kültür merkezi, medikal çarşısı, park, eğitim tesisi, açık spor alanları ve yürüyüş parkuru gibi alanlar yer alacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Bayrampaşa kentsel dönüşüm projesi güneş enerji panelleri aracılığıyla kendi elektriğini üretecek.

Gürmel GYO

Emlak Haberleri Emlak Brokers

KAYNAK

Gürmel GYO

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gürmel GYO
Gürmel GYO
Gürmel GYO
Tema Tasarım | Osgaka.com