Gürmel GYO
Gürmel GYO
Ana Sayfa EMLAK HABERLERİ 24 Mayıs 2018 113 Görüntüleme

Düzce Boğaziçi TOKİ’de 63 konut kurasız satışa çıkacak!

Gürmel GYO
Gürmel GYO

63 adet 2+1 konutun bulunduğu Düzce Boğaziçi TOKİ projesin konut satışları 28 Mayıs 2018 tarihinde başlayıp 28 Eylül 2018 tarihinde son bulacak. Düzce Boğaziçi Şekerpınar Toplu Konut Projesi kapsamında inşa edilen projede satışlar TC. Ziraat Bankası AŞ. Nusrettin Mahallesi/Düzce şubesi tarafından yapılacak.

Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin;
– T.C. vatandaşı olması,
– Başvurulan projenin bulunduğu il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması,
– Başvuru sahibinin kendisinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve tapuda kayıtlı kat irtifaklı/kat mülkiyetli bağımsız bir bölümün veya müstakil konutunun bulunmaması (tarla, bağ, bahçe, köyevi ve işyeri hariç)
– Başvuru tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması gerekmekte olup, ancak, eşi vefat etmiş olan çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmamaktadır.
– Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 4500.00 TL olması, (Başvuru sahibinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 4500.00 TL olması gerekmektedir.) 

Gürmel GYO

Düzce Boğaziçi TOKİ fiyatları için Emlak Haberleri Emlak Haber

Düzce Boğaziçi TOKİ satış duyurusu için Emlak Haberleri Emlak Haber

Gürmel GYO / www.konutprojehaberleri.com

KAYNAK

KAYNAK

Gürmel GYO

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gürmel GYO
Gürmel GYO
Gürmel GYO
Tema Tasarım | Osgaka.com